Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Chwalimy się co dostaliśmy ze skrzyń


komputer123453

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego nie moge otworzyć skrzyń skoro wypadło mi ich dużo już?

 

Coś takiego pisze:

 

You don't have any treasure chests, get back into the game and get some!

Opublikowano

Dlaczego nie moge otworzyć skrzyń skoro wypadło mi ich dużo już?

 

Coś takiego pisze:

 

You don't have any treasure chests, get back into the game and get some!

Kogo to interesuje w tym wątku.

Ja nie mam skrzyń w ogóle bo pograć wcale nie mogę :(, czyli Mi nic nie wypadło, a nic to zawsze coś :D

461151420292002410470.png
Opublikowano

@up

Trzeba zabijać innych graczy.

Ja mam szczęście - 130 kluczy

Emotka z tym rowerem na zawsze ^^

I dokupiłem jeden kluczyk i mam pkm na zawsze ^^

Opublikowano

Pkm - na zawsze.

Emota z rowerkiem - na zawsze/1 dzien.

Smok na ramie - 20 dni.

 

Itemy na zawsze oczywiscie dla mego brata. Tylko na tyle pozwala mi moje szczescie ;)

 

Edit: Raiden17, ten kufer otrzymujesz gdy bijesz innego gracza, nie wiadomo kiedy ci dropnie.

Opublikowano

130 kluczy, a idź pan w chu..

A ja już klaskałem kolanami, klaskałem koguta, że będe miał AK74 albo M16

Takie już moje szczęście

1340027817_itmcy5_500.jpg

Opublikowano

Mnie jedno zastanawia, czy będą rozdawali jeszcze więcej tych kluczy. Teraz kupiłem dodatkowy chyba za 499F dropło mi Tryb Dinozaura na 1 dzień, no cóż szczęście nie zawsze dopisuje. Mam pytanie, po co są te części zamienne i do czego?

10906.png

Opublikowano

To jest takie coś jak 40.000 wbijesz dostajesz klucz

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

M95 na unlim... Mam pytanie, czy te klucze są ważne tylko dziś z okazji urodzin czy będą na zawsze?

Opublikowano

ze strzelania w ludzi jest szansa że ci wypadnie :) taka złoto brązowa skrzynka. Jeśli ci wypadnie to wyświetli się po lewej stronie ekranu

//Nieregulaminowa sygnatura - za duży rozmiar, .gif.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...